Migawki M. to zbiór wpisów o zyciu w Szkocji, byciu matka i lekarzem. Przeplataja sie tu teskty o codzienności z podrózami w swiat i umysł autorki - Małgorzaty Frej. 

Ostatnio

Ostatnio

image.jpg


Dzisiaj Mania obudziła się przed piątą rano i już nie chciała iść spać. Nie było mowy o zamykaniu oczu. Pokój wypełnił rzewny płacz pod tytułem: "chce się bawić w lizanie opakowania od mokrych chusteczek i musisz siedzieć ze mną na podłodze i patrzeć".

 

Okej okej. Dwie godziny się tak swietnie bawiłyśmy, było rownież lizanie kabli od ładowarki, wyjmowanie garstek ziemi z doniczki, wspinanie się na mnie i 'całowanie' w policzek cała otwartą buzią. Przednia zabawa.

 

Siostra spytała mnie dzisiaj jak mi minął dzień. Bardzo miłe pytanie, tylko nie miałam co odpowiedzieć. Powiedziałam: "Były trzy kupy". " Wszystkie Marysi" - uściśliłam. Morał z tego jest taki, że mój mózg dziś ma konsystencję i pamięć operacyjną jajecznicy, więc nie wymyślę lepszego wpisu niż ten.

 

Ale!

 

Może chcecie mi zadać jakieś pytania na ask.fm? W Waszych wiadomościach przewija się parę tematów, które postaram się poruszyć, a w miedzy czasie pytajcie śmiało i anonimowo.

 

Tutaj jest  link:

 

http://ask.fm/malgotoja

 

A Wam jak minął dzień?

 

Jestem pokonana czyli nocne pogaduchy.

Jestem pokonana czyli nocne pogaduchy.

Potrzeba calej wioski

Potrzeba calej wioski